BATI KARADENİZ
BATI KARADENİZ
BATI KARADENİZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BATI KARADENİZ

BATI KAREDENİZİMİN ŞİRİN İL VE İLÇELERİNDEN HER ŞEY LÜTFEN ÜYE OLUNUZ

AnasayfaBOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA I_icon_mini_portalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anahtar-kelime
En son konular
» iyi akşamlar................
BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Icon_minitime15th Aralık 2012, 00:36 tarafından ASİCİDELİ

» HAYIRLI CUMALAR
BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Icon_minitime14th Aralık 2012, 17:17 tarafından ASİCİDELİ

» GÜNAYDIN.....
BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Icon_minitime14th Aralık 2012, 17:14 tarafından ASİCİDELİ

» ASİ BURADA
BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Icon_minitime14th Aralık 2012, 17:02 tarafından ASİCİDELİ

» ÇOCUĞUM KASTAMONUYA GİDİYORUZ
BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Icon_minitime23rd Ağustos 2012, 17:43 tarafından ASİCİDELİ

» Cide`nin ayak basılmamış saklı cennet koyu ve Kapısuyu HES`i
BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Icon_minitime23rd Ağustos 2012, 17:38 tarafından ASİCİDELİ

» Kastamonu için Ulaşım ve İletişim Geçmişi
BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Icon_minitime11th Mayıs 2012, 23:08 tarafından ASİCİDELİ

» Fenerbahçe İmparatorluğu
BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Icon_minitime11th Mayıs 2012, 22:59 tarafından ASİCİDELİ

» GÜNÜN SÖZÜ..............
BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Icon_minitime11th Mayıs 2012, 22:33 tarafından ASİCİDELİ

Nisan 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
TakvimTakvim
Ortaklar
bedava forum

En bakılan konular
BOLU KARAMANLAR KÖYÜNDE HIDRALEZ COŞKUSU
kastamonunun çekme helva efsanesi
devrek bastonu
sinop ilimizin doğal güzellikleri
BANDUMA.........
SAHANDA PASTIRMALI YUMURTA
BARTINI TANIYALIM
EKŞİLİ PİLAV
iyi akşamlar................
SİYAH BEYAZ ŞEHİR FOTOĞRAFLARI
Anket

BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA

YazarMesaj
ASİCİDELİ
Admin
ASİCİDELİ

BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Empty
MesajKonu: BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA   BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Icon_minitime9th Mayıs 2012, 21:59

BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA Bolu-tanitim

Sevgili Bolulular Bolu’nun Turizmini tanıtmak için önümüzdeki Haziran ayında çok büyük bir fırsatı yakalamış bulunuyoruz. Bolu Kalkınma ve Tanıtma Vakfı Ankara Şb.nin öncülüğünde 12 Haziran Tanıtım Günleri için bilgilendirme toplantılarına başladığımızı Sayın Valimiz İbrahim Özçimen’e, Sayın Belediye Başkanımız Allaaddin Yılmaz’a ve Bolu K.ve T. Vakfının üyeleri ve Bolu Sanayi Odası Bşk.Emin Semercioğlu’nu aynı toplantıda bilgilendirdiğimizi daha önce bu sütunlarda sizlere aktarmıştık. Geçtiğimiz hafta da ilçe Belediye Başkanlarını bilgilendirdik. Önümüzdeki hafta yine son hızımızla Bolu eşrafını, ileri gelen müteşebbisleri bilgilendirme toplantılarına devam edeceğiz. Ümit ediyorum ki Bolulular bu faaliyete sahip çıkar ve son yıllarda elde etiğimiz bu en büyük fırsatı iyi değerlendirir.

Saygıdeğer Bolulular ve özellikle Bolulu olmaktan gurur duyan Bolulular! Sizler de 12 Haziran Bolu Günleri için değerli fikirlerinizle katkıda bulunabilirsiniz. Sizden iki ayrı şekilde hizmet bekliyoruz. ilki sponsorluk gelirlerine faydanız olabilir. Yalnız herkezin aklına gelen isimlerle bize katkıda bulunmak yerine mesela “Ben şu firmanın şu yetkilisini tanıyorum ve onlardan sponsorluk alabilirim.” ikinci şekil olarak da: “Ben şu firmanın yetkilisini tanıyorum ve onların katılmalarını sağlarım.” gibi..

Benim ayrıca sizden buna paralel beklentim; Ankara’da görüşebileceğimiz Ankaradaki Bolulu Sanayici, işadamı, müteşebbisler yani bunların isimleri ve telefonları. Bu ismler herkezin aklına gelebileceğinizi düşündüklerinizi de buraya yazabilirsiniz.

Mesela Bankalar olabilir, Milli Piyango yada Telekom olabilir, vb.. benim aklıma gelmeyen fikirleri de siz çoğaltabilirsiniz.

Bu gibi fikirlerinizi bu projenin ekip Başkanı Mehmet Bilgin’e tamengineering@hotmail.com a ya da metinalparslan@hotmail.com a yani bana bildirebilirsiniz.

Ya da bizzat görüşmek isteyenler 9 Mayısta yapacağımız Çarşamba Söyleşimize de katılarak fikirlerini bizlerle paylaşabilir.

Bolu haber olarak iyi bir noktaya gelen Bolu Postasının yorum kısmına yazmaktan da çekinmeyin. Bu sütunlar, bu gazeteler bizim birliğimiz, beraberliğimiz içindir.

Tabii bu arada bizi üzen olaylarda olmuyor değil. Geçen hafta bilgilendirmelerde kullanılmak üzere oluşturulmuş, üzerinde DEMO yazan kitapçık; Otel Gazelle’de içindeki düzeltmeler yapılmadığı halde seyfen bırakılmış. Kitapçığı bir şekilde elde eden ve üzülerek; bugüne kadar çok sevdiğimiz bir gazeteci abimizin SEYFİ ALP imzası ile bu kitapçık sanki binlerce basılmış gibi “Bolu Vakfına yakışmadı, bu kitapçık hemen toplatılsın piyasadan” veryansınıyla haber yapılmış. Olmadı bu yaptığınız. Dost bildiğimiz böyle yaparsa düşmanlarımıza hiç fırsat bırakmazsa olmaz ki dimi? Biraz düşmanlarımıza da fırsat veriniz lütfen!

Saygılar ve sevgilerle

BOLU POSTASI

ALINTIDIR

Metin Alparslan
http://karadenizliyim.yetkinforum.com

BOLU TANITIM GÜNLERİ 12-17 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BOLU KARAMANLAR KÖYÜNDE HIDRALEZ COŞKUSU
» Feshane`de imza günleri
» Bursa Kastamonu Günleri’nin Ardından(2)
» 5 Feshane`de Kastamonu Günleri Başladı
» 5. Feshane`de Kastamonu günleri`nin açılışını Bakan Hayati Yazıcı yapacak